Maria Håkanson VD, Strateg, Copywriter 070 727 24 00 maria@jarnakommunikation.se  

Emanuel Hallklint Webbdesigner, Contentstrateg 070 532 40 49 emanuel@jarnakommunikation.se  

Anders Aldén Redaktör, Produktionsledare, Google Ads-certifierad 073 330 34 32 anders@jarnakommunikation.se  

Jesper Thörn Webbutvecklare, Nätv.tekniker 073 656 51 72 jesper@jarnakommunikation.se  

Karin Huber Grafisk formgivare 070 511 83 51 karin@jarnakommunikation.se  Möt mig

Lisa Gerhardsson Copywriter, Skribent +46739335661 lisa@jarnakommunikation.se  

Ladan Alipour Grafisk formgivare 076-5728103 ladan@jarnakommunikation.se  

Elin Toll Redaktör, Produktionsledare 073-2508575 elin@jarnakommunikation.se  

Heléne Grynfarb Fotograf, Filmare 070-418 65 75 helene@jarnakommunikation.se