Maria Håkanson VD, Strateg, Copywriter 070 727 24 00 maria@jarnakommunikation.se

Emanuel Hallklint Webbdesigner, Contentstrateg 070 532 40 49 emanuel@jarnakommunikation.se

Jesper Thörn Webbutvecklare, Nätverkstekniker 073 656 51 72 jesper@jarnakommunikation.se

Anders Aldén Redaktör, Produktionsledare 073 330 34 32 anders@jarnakommunikation.se

Lena Liljestrand Grafisk formgivare 070 992 32 33 lena@jarnakommunikation.se

Pontus Karlsson Webbapplikationsutvecklare 070 567 22 25 pontus@jarnakommunikation.se

Karin Huber Grafisk formgivare 070 511 83 51 karin@jarnakommunikation.se

Heléne Grynfarb Fotograf 070-418 65 75 helene@jarnakommunikation.se